Naprawy bezgotówkowe

Likwidacja szkody zaistniałej w wyniku zdarzenia drogowego nie oznacza już gąszczu formalności, ani czasu upływającego w oczekiwaniu na wypłatę odszkodowania i odbiór zreperowanego pojazdu. Powierzając prowadzenie sprawy zaufanemu podmiotowi, zyskujemy profesjonalny serwis i znaczną oszczędność zasobów, co w dzisiejszych dynamicznych czasach jest nie do przecenienia.

Kompleksowy proces likwidacji szkód

Kompletna obsługa procesów ubezpieczeniowych w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, począwszy od zgłoszenia mechanik do napraw bezgotówkowychszkody, poprzez zarządzanie naprawami, do ostatecznego rozliczenia i monitoringu szkód w ramach danego przedsiębiorstwa, to domena Unique Service Partner. Dodatkową zaletą współpracy z wyspecjalizowaną i doświadczoną instytucją jest pełna transparentność procedur oraz doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów ubezpieczenia. Rozliczenie pomiędzy danym zakładem naprawczym a ubezpieczycielem następuje bezgotówkowo, a zapewnienie klientowi pełnej mobilności jest zagwarantowane dzięki wsparciu elastycznej sieci naprawczej.

Sieć renomowanych zakładów napraw

blacharska naprawa bezgotówkowaPonad 100 placówek klasy premium (ASO) i sprawdzonych warsztatów niezależnych to sieć zapewniająca sprawną obsługę klientów na terenie całego kraju. Do tego należy doliczyć 300 punktów wymiany szyb. W ramach sieci kooperujących zakładów, do napraw blacharsko-lakierniczych przyjmowane są: samochody osobowe, samochody w karoseriach aut osobowych – zarejestrowane ze względu na przepisy o podatku VAT jako samochody ciężarowe, samochody dostawcze i ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t oraz samochody terenowe.

Bezgotówkowe rozliczenie szkody

USP koordynuje cały proces odszkodowawczy od momentu zgłoszenia szkody, po wypłatę odszkodowania (likwidacja szkody). Przeprowadzone naprawy są bezgotówkowe, co oznacza szybką regulację zobowiązania pomiędzy warsztatem a odpowiednim zakładem ubezpieczeń. Klient ma ciągły wgląd w cały proces, Unique Service Partner zapewnia też rozliczenie VAT, raport z wykonanych napraw oraz przygotowanie i wysyłkę raportów dla klienta wraz z kompleksowym systemem programów prewencyjnych.

Zdjęcia: RG Autoserwis Wrocław