Naprawa bezgotówkowa

Naprawa bezgotowkowa USP

W ramach likwidacji szkody po wypadku drogowym możemy wybrać dwa warianty rozliczenia – gotówkowe i bezgotówkowe. Rozliczenie bezgotówkowe jest dużo lepszym rozwiązaniem dla kierowcy, ponieważ naprawa odbywa się bez udziału poszkodowanego. Wszystkie czynności realizowane są między ubezpieczycielem a warsztatem dokonującym napraw.

Kontaktując się z Unique Service Partner Klient zostanie przeprowadzony przez cały proces likwidacji szkody, od momentu zgłoszenia szkody do Ubezpieczyciela, poprzez naprawę pojazdu aż do momentu wypłaty odszkodowania. Naprawa bezgotówkowa dokonywana jest na podstawie wykonanych oględzin przez serwis Partnerki, który dokładnie opisze zakres uszkodzeń.

Unique Service Partner oferuje kompleksowe zarządzanie procesem napraw pojazdów powypadkowych. Obecnie firma posiada ponad 100 warsztatów blacharsko-lakierniczych klasy Premium (ASO) jak i sprawdzone warsztaty niezależne na terenie całego kraju. Warto zaznaczyć, że dzięki takiej współpracy naprawy odbywającej się według priorytetowej ścieżki.

Zalety naprawy bezgotówkowej

Główną zaletą z perspektywy poszkodowanego jest ograniczenie zakresu jego obowiązków. Poszkodowany nie musi angażować w naprawę swoich środków, gdyż rozliczenie odbywa się bezpośrednio między ubezpieczycielem a warsztatem na podstawie wystawionej zgody właściciela pojazdu.

Naprawa odbywa się według priorytetowej ścieżki ustalonej dla naszego Klienta. Przy naprawie takiego auta ważne jest, aby wykorzystywane były części (oryginalne lub zamienniki najwyższej jakości Q) w zależności od warunków polisy. Komfortowe warunki naprawy możemy uzyskać dzięki likwidacji bezgotówkowej w serwisie Partnerskim. Naprawy dokona serwis zgodnie z technologią, a ubezpieczyciel pokryje koszty.

Bezgotówkowa naprawa szkody AC, OC

Naprawa szkody z OC sprawcy gwarantuje nam, że ubezpieczyciel zwróci koszty przywrócenia auta do stanu sprzed szkody. W przypadku, kiedy chcemy skorzystać z ubezpieczenia AC  należy dokładnie wczytać się w zapisy umowy, gdyż może być tam mowa o wykorzystaniu części zamiennych. W każdym z przypadków trzeba pamiętać, że kwota odszkodowania może być pomniejszona o amortyzację bądź zużycie części.

Jeżeli tego rodzaju kwestie budzą nasze wątpliwości, nie mamy wiedzy jak postępować i co wybrać, przy likwidacji szkody proponujemy zdecydować się na wsparcie ze strony profesjonalnego doradcy, jakim jest Unique Service Partner. Przeprowadzi nas przez cały proces, zajmie się wszelkimi formalnościami i zorganizuje priorytetową naprawę. Cały proces likwidacji szkody będzie kontrolowany przez eksperta Unique Service Partner, dzięki czemu możemy być pewni wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Zdjęcia: RG Autoserwis Wrocław