Unique Service Partner – nowa platforma serwisów naprawczych

Unique Service Partner – nowa platforma serwisów naprawczych z bezpłatnym wsparciem w likwidacji szkód komunikacyjnych

Unique Service Partner to operator platformy serwisów naprawczych: blacharsko – lakierniczych i wymiany szyb. Sieć obejmuje ponad 100 placówek klasy premium (ASO) i sprawdzonych warsztatów niezależnych, a także 300 punktów wymiany szyb w całym kraju. Firma udziela kompleksowego wsparcia w likwidacji ubezpieczeniowych szkód komunikacyjnych, oferując przy tym rozliczenia w pełni bezgotówkowe.
Co ważne, wszyscy korzystający z usług USP mogą liczyć na darmowy samochód zastępczy na czas trwania naprawy.
USP kieruje swoje usługi do klientów poszukujących sprawdzonych partnerów do sprawnej i konkurencyjnej cenowo naprawy samochodów ze środków własnych. W przypadku zdarzenia komunikacyjnego i likwidacji szkód w ramach polis OC lub AC, Unique Service Partner przeprowadza w imieniu klienta wszystkie czynności formalne, związane z likwidacją, oględzinami i wypłatą odszkodowania. Wsparcie to jest bezpłatne, a rozliczenie odbywa się bezgotówkowo. Dodatkowo firma oferuje darmowy samochód zastępczy na cały okres naprawy. W ofercie USP znajdują się także pomoc Assistance oraz inne usługi niestandardowe, związane z likwidacją szkód komunikacyjnych.
Wsparcie firmy obejmuje szereg procesów związanych z likwidacją szkody, począwszy od przyjęcia zgłoszenia, zorganizowania usługi holowania do najbliższego terytorialnie warsztatu, wydania samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu uszkodzonego, poprzez kontakt z zakładem ubezpieczeń, organizację oględzin i oceny technicznej pojazdu, wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji szkodowej, skończywszy na naprawie uszkodzonego samochodu i uzyskaniu wypłaty odszkodowania. Firma udziela również płatnego wsparcia w dochodzeniu roszczeń z OC sprawcy i oferuje pomoc prawną
w przypadku odmowy wypłaty lub jej pomniejszenia, zarówno z polisy OC sprawcy, jak
i ubezpieczenia dobrowolnego Autocasco.

Większość firm zajmuje się tylko pojedynczymi elementami tak złożonego procesu, jakim jest likwidacja szkód, np. pośrednictwem w kontakcie zgłaszającego kolizję z ubezpieczycielami lub skierowaniem naprawy do jednego ze współpracujących serwisów. Ewentualnie
w ramach wykupionego pakietu assistance organizują holowanie uszkodzonego pojazdu.
W USP przeprowadzamy naszych Klientów przez cały ten proces – mówi Grzegorz Tomasiak z Unique Service Partner.
Klient otrzymuje pełen raport o wykonanej naprawie, a ponadto może na bieżąco obserwować przebieg szkody w dedykowanej aplikacji szkodowej. Rola uczestnika kolizji została zminimalizowana jedynie do zgłoszenia szkody do Contact Center, które funkcjonuje 365 dni w roku w systemie 24/7.
Sieć w całym kraju
Przewagą USP jest sieć warsztatów naprawczych w całym kraju. Należy do niej ponad 100 warsztatów blacharsko-lakierniczych oraz 300 punktów z wymianą szyb. Punkty serwisowe rozłożone są równomiernie, dzięki czemu w przypadku stłuczki lub wypadku drogowego, niezależnie od miejsca pobytu, do najbliższego centrum naprawczego w prostej linii jest maksymalnie kilkadziesiąt kilometrów. Wszystkie naprawy odbywają się priorytetowo, zatem klient może liczyć na szybkie odzyskanie samochodu.
Nasza sieć obejmuje stacje klasy Premium (ASO) oraz sprawdzone, zaufane niezależne warsztaty – komentuje Grzegorz Tomasiak z Unique Service Partner. Nawet jeśli do uszkodzenia samochodu dojdzie poza granicami kraju, pojazd znajdujący się w zasięgu kilometrowym najbliższego serwisu uzyska pomoc w przetransportowaniu pojazdu niejezdnego do najbliższego terytorialnie warsztatu, w którym nastąpi naprawa. Zarówno naprawa samochodu, jak i cała procedura zdjęcia z klienta szeregu czynności formalnych, związanych z likwidacją szkody, odbywa się na tych samych zasadach, co w przypadku kolizji w Polsce – dodaje.
Do sieci USP w ramach napraw blacharsko-lakierniczych mogą być przyjmowane samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze i terenowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton. Ponadto, nie istnieją żadne ograniczenia co do marki pojazdów – serwisy Unique Service Partner posiadają autoryzację wszystkich wiodących marek. Naprawy blacharsko – lakiernicze opatrzone są minimum dwuletnią gwarancją.
Innowacyjny system
Oferta Unique Service Partner stanowi interesującą propozycję nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla film leasingowych i flotowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. To właśnie tej grupie biznesowej USP dedykuje innowacyjne rozwiązanie w postaci elektronicznego systemu szkód. Osoby zarządzające flotą samochodową mogą na bieżąco zgłaszać kolizje i monitorować cały proces likwidacji szkód (np. wykonanie oględzin, kosztorysu, kontakt z warsztatem), a także uzyskują łatwy i transparentny dostęp do wszystkich pism i dokumentów. W ramach systemu można również zlecić tworzenie szczegółowych raportów w żądanym przedziale czasowym.
Unique Service Partner tworzy zespół specjalistów, za którymi stoi kilkunastoletnie doświadczenie w branży automotive, ubezpieczeń komunikacyjnych, likwidacji szkód oraz organizacji powypadkowych napraw pojazdów. Prezesem Zarządu USP jest Grzegorz Tomasiak, menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem, sprawujący wcześniej m.in. posadę Prezesa Zarządu Wirtualnej Polski.
O szczegółach i warunkach współpracy z Unique Service Partner można dowiedzieć się na stronie www.uspartner.pl/
***
Unique Service Partner kompleksowo zajmuje się szeregiem procesów związanych z likwidacją szkody: od organizacji usług holowania, wydania samochodu zastępczego ikontaktu z zakładem ubezpieczeń, poprzez organizację oględzin i ocenę technicznej pojazdu wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji, aż po naprawę uszkodzonego samochodu w ramach wielkiej sieci, do której należy ponad 100 warsztatów w całym kraju. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych, przede wszystkich do małych i średnich przedsiębiorstw. Zespół USP tworzą eksperci, z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy w branży automotive, ubezpieczeń komunikacyjnych, likwidacji szkód oraz organizacji powypadkowych napraw pojazdów. Prezesem Zarządu USP jest Grzegorz Tomasiak.www.uspartner.pl/

Kontakt do mediów:
Anna Patura, CORE PR
Tel. 22 402 96 10
Tel. kom. 507134938
Email: anna.patura@corepr.pl

Piotr Pocztarek, CORE PR
Tel. 22 402 96 10
Tel. kom. 501 375 881
Email: piotr.pocztarek@corepr.pl