Centrum likwidacji szkód Unique Service Partner

Likwidacja szkody w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia drogowego to często złożona, wiążąca się z wieloma formalnościami procedura. W pierwszej chwili nie wiemy co należy zrobić, do kogo się zgłosić. Warto zatem zadbać o odpowiednie wsparcie i partnera, który oferując wybrany pakiet usług, rozwiąże nasz problem w sposób szybki i profesjonalny, a co więcej bez angażowania nas.

Zgłoszenie szkody

naprawa auta po zgłoszeniu szkodyCentrum likwidacji szkód Unique Service Partner jako partner w likwidacji szkody przyjmuje zgłoszenie poprzez wyspecjalizowane Contact Center. Jeśli to niezbędne, organizowana jest usługa holowania. Zgłoszenie szkody w imieniu klienta następuje natychmiastowo do konkretnego ubezpieczyciela, a  nasz partner organizuje oględziny uszkodzonego pojazdu i kompletuje niezbędną dokumentację.

Sieć warsztatów

Sieć kooperujących z USP warsztatów obejmuje całą Polskę. Na liście znajdują się zarówno stacje klasy Premium (ASO), jak i sprawdzone warsztaty niezależne. Podczas gdy samochód klienta jest w warsztacie otrzymuje on auto zastępcze. Co istotne może on z niego korzystać całkowicie za darmo i to przez cały okres naprawy.

Naprawa pojazdu rozliczana jest w obrocie bezgotówkowym, a na cały jej zakres udzielana jest gwarancja.

Zakres napraw

Szeroki katalog napraw koordynowanych przez centrum likwidacji szkód USP obejmuje usuwanie zadrapań i rys na lakierze, likwidacja szkódusuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania, naprawy plastikowych elementów pojazdu, szyb samochodowych. Co ciekawe, większość prac realizowana jest w ciągu 24 godzin.

Transparentny proces

Wybierając ofertę rynkową należy zwrócić uwagę również na to, by wybrany pakiet usług obejmował łatwy i transparentny dostęp do wszystkich pism i dokumentów. Jest to szczególnie istotne w przypadku obsługi przez centrum likwidacji szkód firmowych flot.